Išsaugokime gyvą kraštą!

2017-04-04

Visuomeninės organizacijos visoje Europoje stipriai nerimauja dėl žemės ūkio ir maisto pramonės sukeliamos žalos gamtai, todėl kviečia Europos piliečius išreikšti savo valią išsaugoti GYVĄ KRAŠTĄ.

Europos Sąjungos Bendroji žemės ūkio politika (BŽŪP; angl. CAP - Common Agriculture Policy) – viena seniausių, įtakingiausių, brangiausių, ir daugiausiai diskusijų keliančių ES politikos sričių. Nepaisant to, kad jai skiriama beveik pusė viso ES biudžeto, kaimo vietovių nykimas - gamtine ir socialine prasme - yra viena opiausių problemų visoje Europoje. Dabartinė maisto ir žemės ūkio sektorių politika niokoja mūsų klimatą ir aplinką, išstumia laukinius augalus ir gyvūnus, neigiamai veikia mūsų sveikatą,  neskatina smulkių ir vidutinių ūkių bei kaimo bendruomenių vystymosi.

Tačiau mes galime tai pakeisti. Kviečiame išreikšti savo valią ir pasisakyti už tausojančią žemės ūkio politiką bei GYVO KRAŠTO išsaugojimą. Europos Komisija iki 2017 m. gegužės 2 dienos internetu vykdo konsultacijas su visuomene, todėl dabar yra pats geriausias metas prisidėti prie bendros geresnės ES ateities kūrimo. Tai nulems Europos maisto ir žemės ūkio sektorių ateitį. Komisija internetu vykdo konsultacijas su visuomene, kuriose gali dalyvauti kiekvienas. Norėdami jums padėti kviečiame pasinaudoti mūsų parengtu įrankiu. Jūsų vardas, ir pateikiami atsakymai bus tiesiogiai persiųsti Europos Komisijai, elektroninio pašto adresas išliks anonimiškas.