Nuotraukų konkursas „Aukštumalos grožis"

2017-01-25

Aukštumala - viena pačių įstabiausių Lietuvos pelkių. Džiaugiamės, kad tuo netrukote įsitikinti ir Jūs - dažnai pastebime nuotraukas, kuriose užfiksuotos akimirkos iš Jūsų apsilankymo Aukštumalos pažintiniame take (kurį pernai atnaujinome ir prailginome drauge su Nemuno deltos regioniniu parku).

Tad artėjant pasaulinei Pelkių dienai skelbiame nuotraukų konkursą „Aukštumalos grožis".

Čia. Kelkite nuotraukas čia, Lietuvos gamtos fondo facebook paskyroje: https://www.facebook.com/events/556429451220051/

Dabar. Ir iki vasario 1 d. Pelkių dienos proga (vasario 2 d.) apdovanosime įstabiausių nuotraukų autorius.

Grožis - reikalas subtilus, tad ginčytis neketiname. Jūs balsuosite „laikais" (kuo anksčiau įkelsite, tuo daugiau „patinka" surinksite), o mūsų ekspertų komisija išrinks savo favoritus. Publikos ir ekspertų kategorijose išskirsime po tris prizines vietas. 

Laimė laukia 6 nugalėtojų, kuriems atiteks su Aukštumala susiję prizai: marškinėliai „Pelkei reikia vandens", pirmoji pasaulyje monografija apie pelkę - apie Aukštumalą, kurią pernai išvertėme į Lietuvių kalbą ir LGF kalendorius, kurį šiemet puošia ne kas kitas, o Aukštumalos ežerokšnis.

Progą nuotraukose užfiksuoti žiemotą Aukštumalos veidą turėsite jau vasario 4 d., Pelkių dienos proga organizuojamame žygyje. Tad nesikrimskite, jei savo archyvuose dar neturite Aukštumalos nuotraukų - verčiau registruokitės į žygį. Daugiau informacijos: http://www.glis.lt/?pid=1&news_id=540

Laukiame Jūsų nuotraukų ir linkime nepamirštamų akimirkų Aukštumaloje.

Lietuvos gamtos fondo informacija. Juliaus Kalinsko nuotrauka